Звернення № 8329

#8329 створено 24 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Дніпропетровська вулиця, Новоолександрівка, Дніпропетровська область, Україна, 52070
Координати сміттєзвалища: 48.36793970678, 34.997698254883
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 23 Квітня 2020

В РОБОТІ

Власники земельних ділянок у дачному кооперативі ”Шинник-2” поблизу ділянок 394 та 353 викидають сміття, на зауваження не звертають уваги і продовжують створювати стихійне звалище. Управління дачним кооперативом на усні та письмове звернення не відреагувало, звалище продовжує рости в обсязі. Прошу допомогти вирішити питання зі звалищем та обов’язати власників ділянок нести відповідальність за засмічення навколишнього середовища.

24.03.2020, 09:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.03.2020, 09:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.03.2020, 10:07 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.04.2020, 17:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Тетяно Михайлівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника