Звернення № 8327

#8327 створено 24 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Поліська вул. 15, Термахівка, Київська обл., Україна, 07240
Координати сміттєзвалища: 51.018705637121, 29.693655967658
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 23 Квітня 2020

В РОБОТІ

Вириті канави,а сміття біля них, хоть би вже закопали.

24.03.2020, 09:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.03.2020, 09:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.03.2020, 12:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні