Звернення № 8325

#8325 створено 23 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ентузіастів, 12, Каховка, Херсонська область, Україна, 74800
Координати сміттєзвалища: 46.803777413509, 33.458472378552
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Квітня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Вже неодноразово зверталися зі скаргами на стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у місті Каховка, за задніми фасадами домів 2 та 4 по вул. Ентузіастів, в зеленій зоні . Склалася практика вивозити сміття та сбрасувати його біля контейнерів, оскільки це нежитлова зона та свідків таких викидів не має. Приблизно раз на місяць-півтора це сміття вивозиться. Але ж очевидно, що дана проблема повинна вирішуватися комплексно! Сміття розноситься по усьому узбережжю Дніпра. Крім того, ця зона стала місцем для перебування численних безхатчинків, які порпаються увесь день у смітті, розкидуючи його навкруги та організували для себе місця постійного проживання біля мусорного звалища. Прошу зобов’язати місцеву владу знищити цю площадку для викидів сміття, засадити деревами та організувати в іншому місці сбір сміття у контейнери, не в зеленій зоні! Або встановити камери спостереження та штрафувати порушників!

23.03.2020, 14:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.03.2020, 14:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.04.2020, 10:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

23.04.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

24.04.2020, 11:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановна пані Ганно,

У додатку остаточна відповідь на Ваше звернення № 8325.

З повагою,

Департамент енергетики та екології Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.04.2020, 18:31 Спростування виконання Заявником.

сміттєзвалище поповнюється кожного дня!

Статус: Відхилено Заявником