Звернення № 8319

#8319 створено 23 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Потіївка, Житомирська область, Україна, 12225
Координати сміттєзвалища: 50.607175, 28.971538
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Квітня 2020

В РОБОТІ

Тут стихійне сміттєзвалище. Його видно навіть з космосу

23.03.2020, 09:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.03.2020, 09:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

23.03.2020, 12:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.03.2020, 15:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 23.03.2020 за № 8319 про стихійне сміттєзвалище яке знаходиться біля села Потіївка, за наступними координатами: 50.607175, 28.971538 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Потіївської ОТГ та Радомишльської РДА.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.04.2020, 15:04 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 23.03.2020 за № 8319 про стихійне сміттєзвалище яке знаходиться біля села Потіївка, за наступними координатами: 50.607175, 28.971538 та інформує.
Відповідно до листа Потіївської сільської ради від 15.04.2020 за № 265 виконкомом сільської ради було обстежено земельну ділянку за вищезгаданими координатами та встановлено, що сміттєзвалище на даному місці не було виявлено (фото додається).
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінекоенерго України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника