Звернення № 8315

#8315 створено 23 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Городня, 2a, Безлюдівка, Харківська область, Україна, 62489
Координати сміттєзвалища: 49.866604, 36.268024
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Квітня 2020

В РОБОТІ

В цьому місці лежить купа будівельного сміття

23.03.2020, 09:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.03.2020, 09:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.03.2020, 16:57 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.03.2020, 16:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства енергетики та захисту довкілля України до Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь