Звернення № 8311

#8311 створено 23 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Овочевий, 34, Безлюдівка, Харківська область, Україна, 62489
Координати сміттєзвалища: 49.882124, 36.28028
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Квітня 2020

В РОБОТІ

Тут, на місці, де стежка до озера Глинище перетинає струмок Броди, розташоване стихійне сміттєзвалище. Його видно й з космосу.
А ця річка є кордоном між Харковом та Безлюдівкою. Чия служба мусить все це прибрати - сказати складно

23.03.2020, 09:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.03.2020, 09:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.03.2020, 16:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.03.2020, 16:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства енергетики та захисту довкілля України до Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь