Звернення № 8264

#8264 створено 19 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Торська, 20, Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84122
Координати сміттєзвалища: 48.852489956923, 37.61445466429
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2020

В РОБОТІ

Біля гаражів скупчення будівельного сміття та побутового

19.03.2020, 16:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2020, 16:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.04.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

21.04.2020, 14:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.04.2020, 14:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», Ваше звернення за належністю надіслано до Слов’янської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копія листа додається без додатків). Інформація Слов'янської міської ради (додається). Після вирішення питання Вас буде поінформовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь