Звернення № 8250

#8250 створено 19 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Піщана, 16, Безлюдівка, Харківська область, Україна, 62489
Координати сміттєзвалища: 49.860142, 36.294658
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2020

В РОБОТІ

Одразу за залізничним мостом розташовані купки будівельного сміття. Видно навіть з космосу

19.03.2020, 16:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2020, 16:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

23.03.2020, 15:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

23.03.2020, 15:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства енергетики та захисту довкілля України до Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь