Звернення № 8245

#8245 створено 19 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Потіївка, Житомирська область, Україна, 12225
Координати сміттєзвалища: 50.614096, 28.996835
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2020

В РОБОТІ

У кінці Чернівецької та Осошнянської вулиць села Потіївка - стихійне сміттєзвалище. Його видно навіть з космосу

19.03.2020, 16:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2020, 16:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.03.2020, 11:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.03.2020, 15:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 19.03.2020 за № 8245 про стихійне сміттєзвалище яке знаходиться у кінці Чернівецької та Осошнянської вулиць села Потіївка, за наступними координатами: 50.614096, 28.996835 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Потіївської ОТГ та Радомишльської РДА.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.04.2020, 15:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 19.03.2020 за № 8245 про стихійне сміттєзвалище яке знаходиться у кінці Чернівецької та Осошнянської вулиць села Потіївка, за наступними координатами: 50.614096, 28.996835 та інформує.
Відповідно до листа Потіївської сільської ради від 15.04.2020 за № 264 виконкомом сільської ради було обстежено дане стихійне звалище та повідомлено, що у зв’язку з Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 за № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та у зв’язку із введенням карантинних заходів, що запроваджені в Україні та у Житомирській області, сільська рада не може прибрати стихійне звалище відходів поки триває карантин.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

21.05.2020, 15:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Розглянувши Ваше звернення від 19.03.2020, яке надійшло через електронний веб-сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України за № 8245 з приводу стихійного сміттєзвалища, що знаходиться у кінці Чернівецької та Осошнянської вулиць села Потіївка, Радомишльського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.614096, 28.996835 повторно повідомляємо.
Попередньо Вас було проінформовано, що відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому Ваше звернення було направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Потіївської ОТГ та Радомишльської РДА.
Станом на 19.05.2020 відповіді щодо ліквідації вищезгаданого сміттєзвалища до управління екології не надходило.
Враховуючи викладене управління повторно звернулося до Потіївської ОТГ, Радомишльської РДА та Державної екологічної інспекції Поліського округу з метою вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства по ліквідації сміттєзвалища.
Після отримання відповіді Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

22.06.2020, 10:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Розглянувши Ваше звернення від 19.03.2020, яке надійшло через електронний веб-сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України за № 8245 з приводу стихійного сміттєзвалища, що знаходиться у кінці Чернівецької та Осошнянської вулиць села Потіївка, Радомишльського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.614096, 28.996835 повторно повідомляємо.
Попередньо Вас було проінформовано, що відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Таким чином, Ваше звернення було направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Потіївської ОТГ та Радомишльської РДА.
Станом на 18.06.2020 відповіді щодо ліквідації вищезгаданого сміттєзвалища до управління екології не надходило.
Враховуючи викладене управління повторно звернулося до Потіївської ОТГ та Радомишльської РДА з метою вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства по ліквідації сміттєзвалища.
Після отримання відповіді Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь