Звернення № 8238

#8238 створено 19 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Сокільча, Житомирська область, Україна, 13525
Координати сміттєзвалища: 49.984085, 29.339688
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2020

В РОБОТІ

Стихійні сміттєзвалища, які неймовірно швидко прогресують. Якщо не зупинити це, то буде біда. Ці сміттєзвалища добре видно на супутникових знімках Гугл мар.

19.03.2020, 16:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2020, 16:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.03.2020, 11:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.03.2020, 15:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 19.03.2020 за № 8238 про стихійні сміттєзвалища поблизу села Сокільча, за наступними координатами: 49.984085, 29.339688 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Сокільчанської сільської ради та Попільнянської РДА.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.04.2020, 15:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 19.03.2020 за № 8238 про стихійні сміттєзвалища поблизу села Сокільча, за наступними координатами: 49.984085, 29.339688 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Станом на 22.04.2020 відповіді щодо ліквідації вищезгаданого сміттєзвалище до управління не надходило, тому Ваше звернення вдруге було направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Сокільчанської сільської ради та Попільнянської РДА.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

21.05.2020, 15:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Розглянувши Ваше звернення від 19.03.2020, яке надійшло через електронний веб-сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України за № 8238 з приводу стихійних сміттєзвалищ, що розташовані поблизу села Сокільча, Попільнянського району за наступними координатами: 49.984085, 29.339688 та інформує.
Попільянська районна державна адміністрація листом від 06.05.2020 № 690/02-20/20 повідомила про те, що зазначені стихійні сміттєзвалища ліквідовані з наданням фотокопій.
Враховуючи вищезазначене, просимо підтвердити виконання Вашого звернення на електронному сервісі «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника