Звернення № 8148

#8148 створено 18 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ярослава Мудрого, 90А, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.502237822762, 30.789703577757
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Квітня 2020

В РОБОТІ

50.405823823,30.824675 точні координати

18.03.2020, 16:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.03.2020, 16:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.03.2020, 13:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні