Звернення № 8138

#8138 створено 18 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Лермонтова, Марганець, Дніпропетровська область, Україна, 53400
Координати сміттєзвалища: 47.627432, 34.650548
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Квітня 2020

В РОБОТІ

Балка Отченашівка і вся прилегла територія засипана побутовим сміттям.

18.03.2020, 16:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.03.2020, 16:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.03.2020, 10:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.04.2020, 16:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Дмитре Юрійовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника