Звернення № 8127

#8127 створено 18 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: шлях до Артема, Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.024266281867, 37.583084106227
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Квітня 2020

В РОБОТІ

Свалка знаходиться у колишньому карьерi ,вiд поворота на памьятник Артему дорога на с.Сидорове. 100 метрiв i праворуч буде грунтова дорога.

18.03.2020, 16:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.03.2020, 16:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.03.2020, 09:31 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.03.2020, 09:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», Ваше звернення за належністю надіслано до Слов’янської райдержадміністрації для розгляду та відповідного реагування (копія листа додається без додатків).
Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано Слов’янською РДА у встановлений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь

30.03.2020, 17:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Відповідь Слов'янської райдержадміністрації додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь