Звернення № 8124

#8124 створено 18 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т1508, Калинівка, Миколаївська область, Україна, 57212
Координати сміттєзвалища: 47.03969, 32.19426
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Квітня 2020

В РОБОТІ

На старом месте Новый мусор

18.03.2020, 16:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.03.2020, 16:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.03.2020, 08:43 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.04.2020, 10:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища вздовж траси Т-1508 біля с. Калинівка, за координатами 47.03969, 32.19426.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення Державній екологічній інспекції у Миколаївській області та Воскресенській об’єднаній територіальній громаді.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області, за результатами розгляду звернення, на адресу голови Вітовської райдержадміністрації та голови Воскресенської об’єднаної територіальної громади направлені приписи щодо вжиття заходів реагування.
Про результати проведеної роботи буде повідомлено додатково.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Воскресенської об’єднаної територіальної громади.
Відповідно до статей 15, 19 Закону України «Про звернення громадян» повідомляємо, що Ви маєте право оскаржити до суду в установленому чинним законодавством порядку дії облдержадміністрації за результатами розгляду Вашого звернення.

Статус: Надано відповідь

29.04.2020, 17:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

За інформацією Воскресенської селищної ради, земельна ділянка за вказаними у зверненні координатами перебуває у користуванні військової частини А3116 та відповідно до листа заступника начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України знаходиться під охороною військової частини А 3767.
Питання ліквідації сміттєзвалища знаходиться на контролі Вітовської райдержадміністрації.
Відповідно до статей 15, 19 Закону України «Про звернення громадян» повідомляємо, що Ви маєте право оскаржити до суду в установленому чинним законодавством порядку дії облдержадміністрації за результатами розгляду Вашого звернення.

Статус: Надано відповідь