Звернення № 7953

#7953 створено 3 Березня 2020

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.535621522424, 30.58578814971
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 2 Квітня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Гектари землі перетворюються в суцільний смітник!!! Це екологічна катастрофа в столиці України!!

03.03.2020, 17:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.03.2020, 17:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.04.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено