Звернення № 7872

#7872 створено 25 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Червоного Хреста, 23, Херсон, Херсонська область, Україна, 73009
Координати сміттєзвалища: 46.643532, 32.608061
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Березня 2020

ВИКОНАНО

Заброшенные здания - просто кошмар для нашего города! Как правило, превращаются в мусорную свалку! И это ведь центр Херсона!

25.02.2020, 11:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.02.2020, 11:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.03.2020, 08:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.03.2020, 11:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановна пані Віро,

У додатку остаточна відповідь на Ваше звернення № 7872.

З повагою,

Департамент енергетики та екології Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.03.2020, 19:58 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником