Звернення № 7743

#7743 створено 11 Лютого 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Володимирська, 81, Ковель, Волинська область, Україна, 45000
Координати сміттєзвалища: 51.211361984838, 24.684619954301
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2020

ВИКОНАНО

Вже не перший місяць на цьому місці знаходиться звалище непотребу , яке з кожним днем лише збільшується. Комунальні служби ніяких дій по усуненні даного сміття не проводять.

11.02.2020, 22:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 22:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.02.2020, 09:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.02.2020, 09:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Згідно інформації Ковельської міської ради , стихійне звалище, ліквідоване


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

25.02.2020, 13:47 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником