Звернення № 7741

#7741 створено 11 Лютого 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.254976525776, 30.243061669171
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище у селі Кожухівка, на території приблизно 3 га. Поруч жилі будинки мешканці яких постійно скаржаться на нестерпний сморід та постійні пожежі.

11.02.2020, 22:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 22:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.02.2020, 09:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.03.2020, 13:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Надано відповідь


Документи:

Статус: Надано відповідь