Звернення № 7740

#7740 створено 11 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Івана Франка, Суми, Сумська область, Україна, 40000
Координати сміттєзвалища: 50.928626, 34.840337
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2020

В РОБОТІ

Викид будiвельного смiття на берег та в саму рiчку Псел

11.02.2020, 22:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 22:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.03.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

13.03.2020, 09:09 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.03.2020, 09:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами розгляду звернення від 11.01.2020 № 7740 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, що розташовано по провулку І.Франка у м.Суми за координатами 50.928626, 34.840337, повідомляємо.
З метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування направлені запити до Сумської міської ради, Державної екологічної інспекції у Сумській області.
Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради повідомлено, що з власником земельної ділянки, на якій знаходиться несанкціоноване сміттєзвалище, досягнута домовленість про вивезення відходів. Ліквідація сміттєзвалища та приведення території у належний санітарний стан планується завершити до 20.03.2020.

Статус: Надано відповідь