Звернення № 7738

#7738 створено 11 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Бетонка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.59034, 30.537408
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2020

В РОБОТІ

свалка в лесу

11.02.2020, 22:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 22:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.02.2020, 09:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні