Звернення № 7736

#7736 створено 11 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.581702, 29.915034
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище

11.02.2020, 22:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 22:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.02.2020, 09:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.03.2020, 13:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 12.02.2020 № Д.05.522.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто в межах компетенції звернення гр. Дорофеєв О.В. від 11.02.2020 № 7736, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.581702,29.915034 та повідомляємо.
Бородянська районна державна адміністрація листом від 24.02.2020 № 3-18-274 повідомила, про вжиті ДП “Клавдієвське лісове господарство” заходи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь