Звернення № 7734

#7734 створено 11 Лютого 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.199218782877, 30.592149244621
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2020

В РОБОТІ

Виявлено стихійне сміттєзвалище побутових відходів

11.02.2020, 21:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 21:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.03.2020, 11:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.03.2020, 11:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 11.02.2020 за №7734 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» та повідомляє наступне.
Відповідно до інформації Козелецької районної державної адміністрації, станом на 03.03.2020 року, розпочато роботи по ліквідації сміттєзвалища зазначеного у Вашому зверненні. Повна ліквідація сміттезвалища запланована до 09.03.2020 року.
(лист Департаменту від 06.03.2020р. №03-10/11-І) додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь