Звернення № 7729

#7729 створено 11 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Тополина, 11, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.520469306994, 30.762349124861

НА РОЗГЛЯДІ

Сміттєзвалище біля дороги. За великою колодою

11.02.2020, 22:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 22:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця