Звернення № 7728

#7728 створено 11 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Тополина, 11, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.520420649387, 30.761493385016

НА РОЗГЛЯДІ

Сміттєзвалище на території м.Київ, Деснянський район

11.02.2020, 22:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 22:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця