Звернення № 7676

#7676 створено 21 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Р69, Новосілки, Київська обл., Україна, 07362
Координати сміттєзвалища: 50.610489, 30.600659
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Березня 2020

В РОБОТІ

Стихійне звалище у лісовій смузі між трасою та вул Київська 2а, в'їзд у ліс за будинком Київська, 1г. Моє попереднє звернення щодо цього звалища від 01.12.19 не виконано протягом двох місяців!

21.02.2020, 16:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.02.2020, 16:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.02.2020, 16:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.03.2020, 15:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю


Документи:

Статус: Надано відповідь