Звернення № 7674

#7674 створено 21 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Євгена Коновальця, Івано-Франківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.868949733061, 24.706755280495
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Березня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Пора працювати

21.02.2020, 16:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.02.2020, 16:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

23.03.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено