Звернення № 7673

#7673 створено 21 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Дмитренки, Київська обл., Україна, 09750
Координати сміттєзвалища: 49.4225218156, 30.871043604147
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Березня 2020

В РОБОТІ

Доброго дня! Сміттезвалище знаходиться біля сільської ради метрах в 100. Біля великого рову. Мер селища повинен знати. Бо Звозять туди все сміття через дорогу яка іде поруч з сільською радою. Будь ласка зробіть щось з сміттям в цьому селі. Навкруги все в смітті. Коли ідуть дощі все село в пластику. Можливо налагодити вивіз хочаб раз на тиждень вивіз сміття з села? За здалегіть Дякую Вам!

21.02.2020, 16:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.02.2020, 16:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.02.2020, 16:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.03.2020, 14:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відправлено за належністю


Документи:

Статус: Надано відповідь