Звернення № 7670

#7670 створено 21 Лютого 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Локомотивна, Апостолове, Дніпропетровська область, Україна, 53801
Координати сміттєзвалища: 47.654455838732, 33.695391221445
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Березня 2020

ВИКОНАНО

Доброго дня. Люди геть здуріли. Зробили стихійне звалище. На вимогу прибрати, грубо відповідають. Жеп, не реагує на звернення до них і сміття кожен день стає ще більше. Що робити, не зрозуміло. Але сморід, тварини роздирають ті пакети. Мені соромно перед моєї дитиною, яка не розуміє, чого та жіночка викидає два пакети в траву. Як далі жити і дихати не зрозуміло. Вся вулиця в смітті. Людям все рівно.

21.02.2020, 16:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.02.2020, 16:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.02.2020, 12:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.03.2020, 17:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Світлано Михайлівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

19.03.2020, 18:33 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником