Звернення № 7667

#7667 створено 21 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Криворізька, 23, Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна, 51900
Координати сміттєзвалища: 48.524133, 34.555641
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Березня 2020

НЕ ВИКОНАНО

В Сашишіній балці, в місті Кам'янське, Дніпропетровської області, по всій території балки незаконно викидають сміття різного типу, побутове і з будівництв. Місцева влада ніяк не займається цією проблемою. А звалища з кожним роком збільшуються. Прохання сприяти тому, щоб звалища прибрали. Або навіть залучити місцевих до прибирання. Провести інформовність місцевих про те, чому викидати не можна сміття в балки. Місцеві діти мріють, щоб там був парк, де можна буде безпечно кататися на велосипедах.

21.02.2020, 16:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.02.2020, 16:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.02.2020, 12:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.03.2020, 17:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Ольго Анатоліївно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

21.03.2020, 20:16 Спростування виконання Заявником.

Нічого не робилось останні 4 чоки, а стає тільки гірше, і дуже дивно, що саме після вашої перевірки місця сміттєзвалища сталася пожежа.

Статус: На виконанні