Звернення № 7666

#7666 створено 21 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 2-й Червоний провулок, 47, Бердичів, Житомирська область, Україна, 13309
Координати сміттєзвалища: 49.901592, 28.614002
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Березня 2020

В РОБОТІ

смітник біля розвалин цуурового заводу

21.02.2020, 16:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.02.2020, 16:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.02.2020, 12:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.02.2020, 11:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 21.02.2020 за № 7666 отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України про стихійне сміттєзвалище яке знаходиться біля розвалин цукрового заводу в м. Бердичів, за наступними координатами: 49.901592, 28.614002 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Таким чином, Ваше звернення направлено до Бердичівської міської ради для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

01.04.2020, 15:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 21.02.2020 за № 7666 отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України про стихійне сміттєзвалище яке знаходиться біля розвалин цукрового заводу в м. Бердичів, за наступними координатами: 49.901592, 28.614002 та інформує.
Відповідно до листа виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 16.03.2020 за № О-442 несанкціоноване сміттєзвалище побутових відходів за вищезазначеною адресою ліквідовано та вивезено МКП «Бердичівкомунсервіс» на міське сміттєзвалище в об’ємі близько 10,0 м3 відходів.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінекоенерго України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника