Звернення № 7664

#7664 створено 11 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Автошлях Р 79, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.710243, 37.612358
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Забруднення грунту та територй у м. Купянску у дворі напроти Автовокзалу на іншій стороні вулиці Харківська

11.02.2020, 22:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 22:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.02.2020, 11:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.02.2020, 11:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.03.2020, 10:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з інформацією Куп"янської міської ради, господарчою групою КП "Комунальник" проведено заходи щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища, яке вказане у Вашому зверненні.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

03.03.2020, 04:45 Спростування виконання Заявником.

Свалка не ликвидирована, а отходы не вывезены с места - их собрали в полуразрушенном здании, о чем свидетельствует фотография на которой из проема строения виден мусор...
Не выполнено мое обращение и в частях: установления и привлечения виновных лиц к ответственности и устранения причин образования свалок.
Принятые местной властью Правила благоустройства территорий предписывают постоянное содержание объектов благоустройства (улиц, дворов, площадок и т.д.) в должном состоянии, а этого - НЕТ

Статус: Відхилено Заявником