Звернення № 7662

#7662 створено 31 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.823406261588, 30.923281905998
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Березня 2020

НЕ ВИКОНАНО

На території Доброславської селищної ради, Лиманського району, Одеської області створено несанкціоноване сміттєзвалище, яке розміщене в межах населеного пункту ( біля дороги смт Доброслав -с. Вовківське). З приводу вирішення даного питання неоднарозово були звернення до Доброславської селищної ради, але дане питання станом на 20.03.2017 досі є не вирішеним.

31.01.2020, 12:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

31.01.2020, 12:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.03.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено