Звернення № 7627

#7627 створено 11 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Сухумська, 145, Кропивницький, Кіровоградська область, Україна, 25000
Координати сміттєзвалища: 48.487178932671, 32.233851850033
Відповідальний: Кіровоградська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2020

В РОБОТІ

Перехрестя вулиці Комарова та пров. Глинки в м. Кропивницький

https://facebook.com/groups/127472011258060?view=permalink&id=469687620369829

Славнозвісне стихійне звалище. Сміття прямо в місті Кропивницький по вулиці Комарова на перехресті з провулком Глинки. Вже декілька років місцеві алкозалежні засмічують річку Сугоклея. Андрей Максюта (Андрій Максюта) складав на них протоколи і що тільки не робив, але нічого вдіяти поки що не вийшло. Патрульна поліція України на подібні виклики може реагувати? Чи маю право я затримувати вантажівки силою до приїзду поліції?. Можливо Андрій Райкович нам зможе чимось допомогти?

Що порадите? Які є ідеї боротьби з цими людьми?

Як можна вплинути та змусити владу засипати це звалище грунтом?
Дякую

11.02.2020, 22:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 22:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.03.2020, 13:43 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.03.2020, 13:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Відповідь надано листом від 02 березня 2020 року


Документи:

Статус: Надано відповідь