Звернення № 7593

#7593 створено 11 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Євгена Коновальця, Івано-Франківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.868669978414, 24.706479348242
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Добрий день. Сміттязвалище на водоводах питної води.

11.02.2020, 22:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 22:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.03.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено