Звернення № 7572

#7572 створено 11 Лютого 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Гагаріна, Гусачівка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.055741965308, 30.631715096533
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2020

В РОБОТІ

Село Григорівка Обухівського району за 80 метрів від людських будинків біля грунтової дороги на несанкціонованому сміттєзвалищі між деревами зберігаються та спалюються побутові відходи.
Прошу Київську обласну державну адміністрацію вжити дієвих заходів щодо вирішення питання по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища. Проінформувати органи, до компетенції яких входить розгляд порушеного питання, проінформувати про здійснене ними оперативне реагування спрямоване на ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища.

11.02.2020, 22:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.02.2020, 22:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.02.2020, 09:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.03.2020, 14:29 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 12.02.2020 № Б.37.517.2020, № Б.37.518.2020, № Б.37.519.2020, № Б.37.520.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто в межах компетенції звернення гр. Бабака С.В. від 18.01.2020 № 7569,7570,7571,7572 щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ за координатами: 50.056303363669,30.632557310164; 50.055779851294,30.632509030402;50.055748853672,30.630652941763;50.055741965308,30.631715096533 та повідомляємо.
Григорівська сільська рада Обухівського району Київської області листом від 24.02.2020 № 55 повідомила, що вказані стихійні сміттєзвалища розміщенні на земельній ділянці, яка перебуває в оренді ТОВ “УК СКС” (договір оренди від 14.06.2018 № 1447).
Сільською радою, по мірі можливостей, проводяться заходи по ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ.
Крім того, Обухівська районна державна адміністрація звернулась до Державної екологічної інспекції Столичного округу з проханням провести позаплановий захід перевірки за дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

Статус: Надано відповідь