Звернення № 7565

#7565 створено 17 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Льва Толстого, 28, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.438572, 30.493382
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Лютого 2020

НЕ ВИКОНАНО

сміття біля гол.вокзалу

17.01.2020, 11:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.01.2020, 11:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.02.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено