Звернення № 7560

#7560 створено 17 Січня 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Коржі, Київська обл., Україна, 07544
Координати сміттєзвалища: 50.33810165086, 31.358599662562
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Лютого 2020

НЕ ВИКОНАНО

Прошу посприяти ліквідуванню несанкціонованого сміттєзвалища, що триває впродовж декількох років і його обсяги значно зростають, не зважаючи на мої попередні звернення до органів місцевого самоврядування та поліції

17.01.2020, 10:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.01.2020, 10:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.01.2020, 12:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.02.2020, 12:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Баришівська селищна рада Баришівського району Київської області листом від 05.02.2020 № 154/02-29 повідомила, що з метою усунення проблеми були проведені роботи по ліквідації стихійного сміттєзвалища у вищевказаному населеному пункті, фото підтвердження додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.02.2020, 11:47 Спростування виконання Заявником.

Фото, що надано відповідним органом, не відповідає дійсності!

Статус: Відхилено Заявником