Звернення № 7554

#7554 створено 15 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.466308065438, 30.601893272542
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 14 Лютого 2020

НЕ ВИКОНАНО

Стихійне сміттєзвалище знаходиться на території ТОВ «Підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління №3 «Київзеленбуд» за адресою вул.Воскресенська 2А, безпосередньо під вікнами житлового будинку за адресою Воскресенська 12Г. Прошу ліквідувати вказане сміттєзвалище згідно чинного законодавства та змусити вказане підприємство дотримуватися правил щодо ліквідвідації сміття з підлеглої їм території. За результатами, щодо опрацювання данної проблеми, прошу надати мені відповідь у письмовій формі на електронну адресу suitolana@gmail.com.

15.01.2020, 20:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.01.2020, 20:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.02.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено