Звернення № 7552

#7552 створено 15 Січня 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.570167115133, 30.531609691679
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Лютого 2020

НЕ ВИКОНАНО

Лесной массив ”Дубки”.
Моё прошлое Обращение (2019-04-25 16:54:08 │ #5427) осталось не выполненным. Теперь СВАЛКА бытовых и строительных отходов разрослась в ширину и в длину. Уже есть новые координаты.
Полное безобразие и беззаконие.

15.01.2020, 20:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.01.2020, 20:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.02.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено