Звернення № 7547

#7547 створено 14 Січня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: проспект Миру, 54, Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.943988071599, 32.054613670985
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Лютого 2020

В РОБОТІ

Вокруг детской площадки на пр. Мира 54 образовалась стихийная свалка из мусора и прошлогодней листвы. Ни разу с сентября 2019 года не была произведена уборка этой территории. Администрация Ингульского района полностью игнорирует обращения граждан.

14.01.2020, 19:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.01.2020, 19:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.01.2020, 09:54 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.02.2020, 08:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища за координатами 46.943988071599, 32.054613670985.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення Державній екологічній інспекції у Миколаївській області та Миколаївській міській раді.
Державною екологічною інспекцією в ході розгляду звернення встановлено, що вказане в зверненні місце розташоване на території Інгульського району м. Миколаєва. Фахівцями інспекції 22.01.2020 було здійснено виїзд на місце та проведено огляд території на наявність несанкціонованого сміттєзвалища. При обстежені зазначеної у звернені території, а саме за координатами 46.943988071599, 32.054613670985, факт наявності несанкціонованого сміттєзвалища не підтверджено.
За інформацією Миколаївської міської ради, сміттєзвалище за вказаними у звернені координатами не виявлено.

Статус: Надано відповідь