Звернення № 7546

#7546 створено 14 Січня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Привокзальна вулиця, 8, Чернігів, Чернігівська область, Україна, 14039
Координати сміттєзвалища: 51.488633823347, 31.266910471022
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Лютого 2020

В РОБОТІ

За моїм попереднім зверненням №6757 від 16.09.2019р. заходи по усуненню стихійного смітєзвалища біля сміттєвих контейнерів прийняті не були. Наслідок такої бездіяльності розміри сміттєзвалища значно збільшилися.

14.01.2020, 19:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.01.2020, 19:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.02.2020, 16:09 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.02.2020, 16:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 14.01.2020 за №7546 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» та повідомляє наступне.
Відповідно до інформації Виконавчого комітету Чернігівської міської ради, несанкціоноване сміттєзвалище зазначене у Вашому зверненні, було ліквідовано в повному обсязі.
(лист Департаменту від 12.02.2020р. №03-10/7-Б) додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь