Звернення № 7545

#7545 створено 14 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.325851311715, 30.792753249407
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Лютого 2020

В РОБОТІ

За вказаними коориднатами утворилося та розростається стихійне сміттєзвалище на узбіччі та в канаві.

14.01.2020, 19:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.01.2020, 19:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.01.2020, 09:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.01.2020, 10:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 15.01.2020 № Б 44.149.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Басанської О.С. від 13.01.2019 № 7545-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.325851311715, 30.792753249407 та повідомляє.
Листом від 17.01.2020 № 48/07-46-255 Бориспільська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище розташоване за межами Вишеньківської сільської ради.
Бориспільська райдержадміністрація разом з сільською радою неодноразово зверталася протягом 2018-2019 років та початку 2020 року до Бортницького міжрайонного управління водного господарства ім.
М.А. Гаркуші щодо вжиття заходів для приведення території меліоративних каналів до неналежного санітарного та естетичного стану на території району. Однак, враховуючи чергові звернення, меліоративні канали так і знаходяться в незадовільному стані.
Із метою вирішення даного питання, райдержадміністрація звернулась повторно до: Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра, Бортницького міжрайонного управління водного господарства
ім.М.А. Гаркуші та до Державної екологічної інспекції столичного округу.


Документи:

Статус: Надано відповідь