Звернення № 7540

#7540 створено 14 Січня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Люстдорфська дорога, 55, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Координати сміттєзвалища: 46.421110525694, 30.72415240109
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Лютого 2020

НЕ ВИКОНАНО

Свалка увеличивается, за 2019 год увеличивалсь в 2 раза колличество мусора.

14.01.2020, 19:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.01.2020, 19:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.02.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено