Звернення № 7539

#7539 створено 14 Січня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Вишгород, Київська обл., Україна, 07301
Координати сміттєзвалища: 50.598110350932, 30.489826239645
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Лютого 2020

ВИКОНАНО

Переглядав історію звернень, попередне не було взято до уваги...

14.01.2020, 19:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.01.2020, 19:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.01.2020, 09:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

31.01.2020, 12:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.02.2020, 08:43 Спростування виконання Заявником.

Приберання виконано поверхнево, технікою згрібли все сміття у яр нічого не вивозили, так зверху тепер рівна, майже чиста ділянка, але все сміття просто перемістилося на декілька метрів і знаходиться в яру. Маю фото результатів за потреби можу надати...

Статус: Відхилено Заявником

04.02.2020, 14:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.02.2020, 14:27 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую за співпрацю.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником