Звернення № 7535

#7535 створено 14 Січня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Дружби, Требухів, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.489100338555, 30.932426186544
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Лютого 2020

ВИКОНАНО

Точні координати сміттєзвалища 50.488891,30.932426 знаходиться в канаві на розі вулиці Дружби.
Також додаю скрін-шот з ”гугл-мапс”

14.01.2020, 20:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.01.2020, 20:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.01.2020, 09:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.02.2020, 11:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Требухівська сільська рада Броварського району Київської області листом від 04.02.2020 № 212/02-27 повідомила, що сміттєзвалище не встановленими особами ліквідовано шляхом його підпалу.
Рештки згарища та поодинокі залишки твердих побутових відходів, що залишилися після підпалу за вищезазначеними координатами, за дорученням Требухівської сільської ради, силами КП «Сервіс» до кінця лютого 2020 року будуть ліквідовані.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.02.2020, 19:23 Підтвердження виконання Заявником.

Сміттєзвалище прибрано. Дякую.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником