Звернення № 7533

#7533 створено 14 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Р69, Новосілки, Київська обл., Україна, 07362
Координати сміттєзвалища: 50.610489, 30.600659
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Лютого 2020

ВИКОНАНО

Стихійні звалища у лісосмузі біля с. Новосілки Вишгородського району, територія у лісі між селом (бази відпочинку) та трасою.

14.01.2020, 20:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.01.2020, 20:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.01.2020, 09:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.01.2020, 14:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 15.01.2020 № Л.08.151.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Лупко М.В. від 12.01.2020 № 7533, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.610489,30.600659 та повідомляє.
Листом від 24.01.2020 № 09-20/26 ДП “Вищедубечанське лісове господарство” повідомило, що стихійне сміттєзвалище ліквідовано


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.02.2020, 13:59 Спростування виконання Заявником.

Не виконано взагалі!

Статус: Відхилено Заявником

12.02.2020, 14:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Стихійне сміттєзвалище ліквідовано

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

18.02.2020, 16:59 Підтвердження виконання Заявником.

Велика подяка за приьране сміттєзвалища! Дуже якісно прибрали всі сміттєзвалища за моїми зверненнями

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником