Звернення № 7532

#7532 створено 14 Січня 2020

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Фаянсовщиків, Буди, Харківська область, Україна, 62456
Координати сміттєзвалища: 49.902086791643, 36.03083319962
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Лютого 2020

НЕ ВИКОНАНО

Прошу посприяти в ліквідації сміттєзвалища і лісовій зоні селища Буди.
Техніки в селищі нема.

Люди, які та проживають не залучаються до проблем екології рідного місця.

Прошу Міністерство екології розробити та реалізувати разом з і МВС України ефективні заходи боротьби з правопорушниками та підготувати разом з народними депутатами проект закону про примусові роботи по очищенню територій, що навмисно забруднюються місцевими мешканцями, які не платять за вивіз побутових відходів

Вичислити, які двори та квартири не платять дуже легко, остається тільки у законному порядку примусити їх працювати на благо нашої спільної Території

14.01.2020, 20:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.01.2020, 20:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.01.2020, 09:14 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.01.2020, 09:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Харківської районної державної адміністрації, Будянської селищної ради Харківського району Харківської області, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

21.01.2020, 10:23 Спростування виконання Заявником.

на 21.01.2020 проблему не вирішено.

Статус: Відхилено Заявником