Звернення № 7531

#7531 створено 12 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Макарова, 72А, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.476333250967, 34.904035308459
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Лютого 2020

В РОБОТІ

Добрый день. С момента подачи моего первого обращения, гора мусора только увеличилась.
Кто должен убирать мусор в этом месте?

На данном участке были замечены крысы уже неоднократно

12.01.2020, 12:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.01.2020, 12:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.01.2020, 09:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.01.2020, 09:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Шановна Ольго Леонідівно, Ваше перше звернення знаходиться на опрацюванні, відповідь буде надано в терміни відповідно до чинного законодавства України.

Статус: Надано відповідь