Звернення № 7529

#7529 створено 11 Січня 2020

10

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Деміївська, 30 В, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.403187971805, 30.508786439896
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 10 Лютого 2020

НЕ ВИКОНАНО

Повторно повідомляю про стихійне світтєзвалище, яке знаходиться на території між житловим комплексом Деміївка і гаражним кооперативом по вулиці Деміївська. Попереднє звернення https://ecomapa.gov.ua/feedback/check/?CallCode=5518

Дана територія і надалі активно використовується для зкидування відходів і сміття, завдаючи шкоди навколишньому середовищу ,порушуючи санітарно-гігієнічні норми і благоустрій. Поряд розташований дитячий майданчик та житлові будинки, жителі яких неодноразово зверталися до власників розташованого поряд гаражного кооперативу а також притулку для тварин з вимогою припинити скидання сміття і відходів.
Від імені жителів житлового комплексу Деміїївка, а також інших небайдужих жителів нашого району прошу вжити заходів щодо ліквідації даного стихійного сміттєзвалища, а також недопустити його появи у майбутньому, зобовязавши власників гаражів та притулку тварин дотримуватися норм благоустрою.
Фото сміттєзвалища додаю нижче

11.01.2020, 19:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.01.2020, 19:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.02.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено