Звернення № 7528

#7528 створено 11 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Перемоги, 108/1, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.457666031475, 30.381824411452
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 10 Лютого 2020

В РОБОТІ

пр Перемоги 108 ,стихійне звалище

11.01.2020, 19:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.01.2020, 19:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця